Stanowimy interdyscyplinarny, doświadczony zespół specjalistów z zakresu logoterapii, psychologii, pedagogiki specjalnej, socjoterapii, resocjalizacji, nauk społecznych i mediacji.
Familolog i certyfikowany logoterapeuta, absolwent Wydziału Nauk Społecznych na UPJP2 w Krakowie i Lubelskiej Szkoły Logoterapii, zawodowy interwent kryzysowy i ceniony wykładowca akademicki Interwencji Kryzysowej. Blisko 10 lat pracy z osobami doświadczającymi kryzysu, specjalizuje się w pracy z rodzicami mającymi problemy wychowawcze, z parami i małżeństwami, pacjentami doświadczającymi niepełnosprawności i wszelkich przewlekłych chorób oraz znajdujących się w żałobie, doświadczających lęku i utraty poczucia sensu życia. Wspaniały mąż i ojciec czwórki dzieci.
"Zapraszam do siebie wszystkich, którzy czują, że utknęli na życiowej drodze i chcą o tym porozmawiać". D.Z.
Familolog i certyfikowany mediator, absolwentka Wydziału Nauk o Rodzinie na UPJP2 w Krakowie, Członek Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Studentka UPJP2 - "Personalizm i Logoterapia w Nauczaniu i Wychowaniu". Żona i mama czwórki wspaniałych dzieci w wieku 7 do 18 lat.
"Jako mediator rodzinny wspieram małżeństwa w sytuacji braku wzajemnego zrozumienia i kryzysu relacyjnego. Moją rolą jest wydobycie pragnień i niezaspokojonych potrzeb, często ukrytych pod trudnymi emocjami. Wszystko po to, by pomóc odnaleźć zagubioną miłość i jedność małżeńską." A.B.
Pedagog resocjalizacji i socjoterapeuta, certyfikowany mediator i trener TZA, absolwent UPJP2 w Krakowie i student AEH w Warszawie, logoterapeuta i psychoterapeuta trakcie szkolenia, zawodowy interwent kryzysowy, członek Krakowskiego Instytutu Logoterapii. Od 2019 roku pracuje we wsparciu postpenitencjarnym mężczyzn i kryzysie bezdomności. Wsparcie indywidualnie, małżeństw, rodzin i młodzieży. Pracuje z lękiem, kryzysami egzystencjalnymi, agresją i autoagresją (cięcie się, próby suicydalne). Prowadzi mediacje rodzinne, małżeńskie i gospodarcze, warsztaty dla rodziców, dla młodzieży w tym zagrożonej wykluczeniem. Mąż i ojciec czwórki dzieci, arbiter sportowy, miłośnik motocykli żagli.
Naszą pracę poddajemy superwizji oraz współpracujemy z nie wymienionymi tutaj specjalistami, psychoterapeutami uzależnień, osobami duchownymi, fundacjami, lekarzami i ośrodkami wsparcia rodzin, więźniów i osób w kryzysie bezdomności, staramy się nikogo nie zostawić bez wsparcia.
Pedagog resocjalizacji, absolwentka KSG w Krakowie i WSEiI w Krakowie, studentka AEH w Warszawie. Członek Międzyuczelnianego Koła Naukowego Logoterapii. Certyfikowana Logowychowawca. Prowadzi poradnictwo małżeńskie, warsztaty dla rodziców i rodzin, również dla grup rekolekcyjnych. Organizuje prace AveM - EDUKACJA, warsztaty i szkolenia, prowadzi bazę edukacyj-szkoleniową. Sportowiec, motocyklistka i jednocześnie domatorka, szczycąca się pięknym ogrodem i rodziną. Wieloletnia zawodowa sędzia siatkówki na najwyższym szczeblu rozgrywek. Posiada 22-letni staż małżeński, wspaniała mama czwórki dzieci zarówno w wieku przedszkolnym jak i studenckim.
Psycholog, absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Certyfikowana trenerka programu profilaktyki zintegrowanej dla młodzieży Archipelag Skarbów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała także jako psycholog szkolny, pracując z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.
Żona i mama trójki dzieci. Lubi spędzać czas z rodziną, z książką i na scenie teatru amatorskiego.
Nasza poradnia pedagogiczno-psychologiczna i gabinety terapeutyczne specjalizują się w logoterapii, socjoterapii, pedagogice resocjalizacyjnej i mediacji, skupiamy się na wspieraniu w poszukiwaniu utraconego poczucia sensu i celu życia. Naszym głównym zadaniem jest towarzyszyć naszym pacjentom i klientom w pokonaniu niepokoju, lęków, kryzysów egzystencjalnych i zmierzeniu się z nimi, tak, aby mogły zostać przekute w tryumf ludzkiej wolności i samostanowienia. Jako specjaliści opieramy się na integralnej, personalistycznej antropologii człowieka. Szczególnie w przypadku nerwic lękowych i kryzysów noogennych (w tym depresji) nieredukcjonistyczny obraz człowieka jest dla nas fundamentem działań terapeutycznych. Wierzymy, że każdy człowiek posiada zdolność samotranscendencji, siłę i potencjał do radzenia sobie z trudnościami oraz szczególną zdolność dokonywania wyboru postawy w każdej sytuacji. Naszym zadaniem jest pomoc w wydobyciu i uaktywnieniu tych zasobów. Autorytet takich postaci jak np. Viktor E. Frankl, Irvin Yalom, Antoni Kępiński, Kazimierz Dąbrowski jak również nasze doświadczenie zawodowe pokazują, że sens i cel życia może być odnaleziony nawet w obliczu cierpienia, choroby, traumy czy straty. Drogowskazem jest dla nas myśl oraz świadectwo życia Viktora Emila Frankla wskazujące na to, że najsilniejszym czynnikiem motywującym a jednocześnie chroniącym jest wola sensu. Nasi doświadczeni specjaliści i terapeuci pracują z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić naszym klientom i pacjentom jak najlepsze wsparcie i profesjonalną opiekę.
Dbamy o wysoką jakoś udzielanej przez nas pomocy, dlatego prócz zdobytych dotychczas kompetencji i uprawnień, staramy się wciąż pogłębiać zakres naszej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach i warsztatach w obszarze zdrowia psychicznego, pedagogiki specjalnej i psychoterapii.
Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w radzeniu sobie z niepokojem, lękiem, cierpieniem oraz w odnalezieniu poczucia sensu i celu życia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Metody pracy opierające się na logoteorii Viktora E. Frankla jako sprzymierzeńcy w walce z lękiem, zaburzeniami lękowymi (w tym obsesyjno-kompulsywnymi) i kryzysami egzystencjalnymi.
Doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą w kryzysie penitencjarnym i postpenitencjarnym, oraz zagrożeniami niedostosowaniem i wykluczeniem społecznym. Wsparcie pedagogiczne dla rodziców, młodzieży i nauczycieli.
Wsparcie dla osób uzależnionych, współuzależnionych i ich rodzin, w tym terapia dla DDA. Wsparcie w doświadczeniach traumatyzujących. Wsparcie w cierpieniu w związku z chorobą i lękiem egzystencjalnym.
Praca w systemie rodziny. Pokonywanie trudności w relacjach małżeńskich oraz na linii rodzice-dzieci.